18 Temmuz 2017 Salı

Meşhur Akçapınar Tostçusu

Akçapınar köyü yerlilerin yaşadığı küçük şirin bir köy. Kano yapmak isteyenler için köyün girişinde bulunan işletme size yardımcı olacaktır. Tostuyla ünlü olan Akçapınar tostçusu yıllardır en meşhur tostçudur. Şanı lezzetinin önüne geçmiş diyebiliriz.Karışık tost söyledik. Yanında domates ve kuru biber ile servis ediliyor. Ayranı çok güzeldi. Tostunda kullanılan malzemeler, gerek tadı gerekse ekmeği bize pek iç açıcı gelmedi. Ama gitmişken yemeden dönmek olmazdı. Her yerde olumlu birçok yorum görünce kaçırmamalıyız diye düşünmüştük. Ama bu tostun çoooook daha lezzetli ve kalitelisini evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.Servis hızı orta derecedeydi. Çalışanların hepsi 18 yaş civarı. Tuvaletleri aşırı derecede pis.


Okuduğumuz olumlu yorumların nasıl yapıldığına dair şüphelerimiz de oluşmadı değil. 🙈 Bu kadar olumsuzlukla karşılaşmamıza rağmen o ağaçlı yolu görmeye değerdi. Tekrar gider miyiz? Hayır.

Karışık tost:8tl.
Ayran:3tl.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Giritli Kamuran

  İzmir'de vintage cafe eksikliğinden hep yakınmışımdır. Son zamanlarda vintage eşyaları günümüz parçalarıyla birleştirip hem tarih koka...